Terapie, tréningy

HYPNOTERAPIA BEZ OSOBNEJ NÁVŠTEVY. UŽ NEMUSÍTE NIKAM CHODIŤ.
POMÔŽEME VÁM PRIAMO Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA A PRI ZACHOVANÍ VAŠEJ ANONYMITY.

Pripravili sme pre vás VIDEONAHRÁVKY HYPNÓZY- TERAPIE HYPNÓZOU z prostredia profesionálneho štúdia. Vo videonahrávkach sú vyobrazení reálni klienti s reálnymi psychickými problémami súčasnej doby a to: NETRPEZLIVOSŤ, OBEZITA/CHUDNUTIE, NÍZKE SEBAVEDOMIE a ZÁVISLOSTI ako FAJČENIE  a  ALKOHOL.

VIDEO NAHRÁVKY HYPNOTERAPIÍ sú vedené odborníkom zo psychológie- hypnoterapeutkou s 20 ročnými skúsenosťami v oblasti hypnózy: PhDr. Renátou Ráchelovou. Sú určené ako pre dospelých, tak mladých ľudí od 13 rokov. 

Videonahrávky hypnózy SÚ URČENÉ pre vás, ktorí:

1.  Máte podobný alebo rovnaký problém a chcete si ho z pohodlia svojho domova zlepšiť, či vyriešiť. Postačuje, ak sa u Vás vyskytuje len jeden problém z rôznych pri klientovi uvedených, aby mala hypnóza dobré výsledky, keďže je technicky a sugestívne = slovne zameraná na širší rozsah publika a ochorení. 

2. Zároveň sú video nahrávky hypnózy určené pre vás, ktorí prídete do kontaktu s hypnózou po prvý krát, aby ste videli, že môžete odhodiť svoje zábrany a nemusíte sa hypnózy viac obávať. Ide o PSYCHOLOGICKÚ LIEČEBNÚ metódu a nie nebezpečnú, ako je niekedy médiami prezentované.

3. A v neposlednom rade sú terapeutické hypnotické nahrávky určené i pre vás odborníkov, ktorí sa chcete naučiť alebo vylepšiť svoje odborné znalosti a zručnosti v oblasti hypnózy, v rôznych technikách hypnózy a v špecifických postupoch.

Po kliknutí na tlačidlo “Kúpiť prístup” sa vám zobrazia dve terapeutické hypnotické videonahrávky s podrobnejším popisom. 

PRI KAŽDOM  KLIENTOVI BOLI POUŽITÉ INÉ TECHNIKY HYPNÓZY, INÉ POSTUPY, SLOVNÉ PODPORNÉ VETY, RIEŠENIA, POHĽADY, PRÍSTUPY. KAŽDÝ SI PRI PONÚKANÝCH VARIÁCIÁCH NÁJDE TO JEMU ĽAHODIACE A SMERUJÚCE K UZDRAVENIU.

Po zakúpení vami vybranej videohypnózy sa už pohodlne usaďte k vášmu zariadeniu, tak, aby vás nikto v okolí nerušil a nechajte sa unášať  pokojným hlasom i obrazom. Odporúčame počas zakúpeného 72 hodinového prístupu spustiť hypnózu 3-5 krát. Najlepší čas je popoludní alebo pred spaním.  Najskôr si videohypnózu pozrite a neskôr vám stačí hlas už iba počúvať, majte pri tom zavreté oči a dovoľte si uvoľniť sa. CELÝ PROCES LIEČENIA A POSUNU VPRED MÔŽE ZAČAŤ.

Referencie

Vladimír, Nádej

Knižku Nádej som dlhšie hľadal, pretože je vo viacerých kníhkupectvách vypredaná, až som ju konečne našiel. Počul som o nej na Jemných melódiách a zaujala ma už svojím názvom. Keď prišla, priznám sa, že som ju zhltol celú a rýchlo. Ja, čo vôbec veľa nečítam. Myslím, že mi dala odpoveď na niečo, čo som dlho hľadal.

Naďka H., 33 r.

Keď napíšem, že Renátka Ráchelová je pre mňa anjel, vôbec nebudem preháňať. Je pre mňa vzácny človek. Možno taký, aký sa v živote stretne len raz. Pomohla mi zachrániť vzťah, pomáha mi s výchovou detí, pomáha mi byť šťastnou v živote. Moja vďaka sa nedá ani slovami opísať. Prajem jej toľko dobra a milosti, ktoré ona rozdáva každý deň svojim klientom.

Ján M., 46 r.

Ani by som neveril, že dve sedenia hypnózy mi pomôžu zbaviť sa dlhoročnej závislosti od alkoholu. Dnes som už tri roky čistý. Ďakujem pani Ráchelovej, že mi pomohla znova sa zo života tešiť a nie ho prežívať.

Zuzka V., 35 r.

Keď som sa dostala vo svojom živote na samé dno a nevedela ako z neho vyjsť, do života mi prišla pani Renátka. Pomohla mi odraziť sa z dna, nájsť samu seba, pochopiť a odstrániť to, čo to spôsobovalo. Ďakujem je málo, čo môžem povedať.

Janka K., Nádej

Nádej som si pribalila na dovču a vôbec neľutujem, že som si pri čítaní neopálila krk. Oplatilo sa začítať. Veľa vecí sa mi vďaka nej opäť potvrdilo. Za mňa a moje indigové dieťatko obrovské ďakujem. Ste skvelá.

Nákupný košík