SUPERVÍZNY SEMINÁR HYPNÓZY

JEDNODŇOVÝ SUPERVÍZNY SEMINÁR:  10. DECEMBER 2022, BRATISLAVA

 

Seminár je určený pre všetkých, ktorí sa v minulosti zúčastnili hypnoterapeutických alebo psychologických kurzov v LAMEDIX-e a chceli by svoje ODBORNÉ ZNALOSTI Z HYPNOTERAPIE, PSYCHOLÓGIE, TERAPIE, či svoj OSOBNOSTNÝ ROZVOJ posunúť na VYŠŠIU ÚROVEŇ.

 

Supervízia = kontinuálny rozvoj profesionálnych zručností účastníka pod vedením kvalifikovaného odborníka prostredníctvom podpory, smerovania, vysvetlenia, kontroly ai.  Individuálna, párová a tímová práca v reálnych situáciách.

 

ŠKOLITEĽ:  PHDR. RENÁTA RÁCHELOVÁ – HYPNOTERAPEUT SO 17 ROČNOU PRAXOU.

 

OBSAH SEMINÁRU:

  • Supervízia nad vašimi vlastnými terapeutickými prípadmi z praxe. Overovanie si správnosti postupov.
  • Profesionálny rozvoj spôsobilostí;  iné alternatívy.
  • Zvýšenie vedomostí a zručností v hypnoterapeutických a psychologických postupoch v AKTUÁLNEJ NOVEJ DOBE – je skutočne iná doba ako napr. pred tromi rokmi, čomu treba prispôsobiť i nový prístup a techniky.
  • Posunutie vášho duchovného/duševného vývinu a AKTUÁLNEJ ŽIVOTNEJ SITUÁCIE VPRED, v prípade účasti na seminári z dôvodu OSOBNOSTNÉHO ROZVOJA. Získanie nadhľadu a vhľadu do situácie a problému, ktorým prechádzate.
  • POUŽITIE HYPNÓZY AKO DIAGNOSTIKY- čo skráti klientovi/jednotlivcovi počet sedení s rýchlejším výsledkom vyliečenia. Tým, že budete pomocou hypnózy vedieť zdiagnostikovať príčinu vzniku problému, budete môcť smerovať rýchlejšie k cieľu vyliečenia.
  • Určenie priorít a postupností  tém supervízorom.

 

MIESTO ŠKOLENIA:   ČERNYŠEVSKÉHO 10, Bratislava-Petržalka, v administratívnej budove HUB Bratislava

TERMÍN A ČAS:    10. DECEMBER 2022  od 9.00- 16.00 hod.     (Obedová prestávka od 12.00-13.00 hod.)

KAPACITA:    Maximálny počet:  10 účastníkov – pre lepšiu interakciu

UKONČENIE:    Certifikát o absolvovaní

CENA:    150,- EUR.  V cene školenia je klimatizovaná/vyhrievaná školiaca miestnosť, odborný výklad školiteľa, občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, minerálka, ovocie).

ŠKOLITEĽ:

PhDr. Renáta Ráchelová  vyštudovala Psychológiu a Anglický jazyk na Filozofickej fakulte UCM. V roku 2010 absolvovala na Trnavskej univerzite, katedre Psychológie, rigoróznu skúšku a získala titul PhDr. Hypnózou – klinickou a regresnou (i reinkarnačnou a progresnou) sa zaoberá od roku 2003,  ako u dospelých, tak u detí. Svoju 17 ročnú prax v oblasti hypnózy a psych. poradenstva zúročuje na svojich kurzoch ako školiteľ a supervízor klinickej a regresnej hypnózy a to pre jednotlivcov i skupiny, ale i ako hypnoterapeut so zahraničnou i domácou klientelou.

 

 

Dátum

dec 10 2022
Expired!

Miesto

Bratislava - Petržalka

Organizátor

PhDr. Renáta Ráchelová
Telefón
+421 905 693 215
Email
rachelovar@gmail.com
Web stránka
https://lamedix.sk/
Nákupný košík