Video hypnózy

Ďakujeme za zakúpenie prístupu k video hypnózam. V tejto sekcií si viete pozrieť video hypnoterapie pod vedením PhDr. Ráchelovej Renáty- hypnoterapeutky zo SR  s 20 ročnými skúsenosťami v oblasti hypnózy.

Referencie

Vladimír, Nádej

Knižku Nádej som dlhšie hľadal, pretože je vo viacerých kníhkupectvách vypredaná, až som ju konečne našiel. Počul som o nej na Jemných melódiách a zaujala ma už svojím názvom. Keď prišla, priznám sa, že som ju zhltol celú a rýchlo. Ja, čo vôbec veľa nečítam. Myslím, že mi dala odpoveď na niečo, čo som dlho hľadal.

Naďka H., 33 r.

Keď napíšem, že Renátka Ráchelová je pre mňa anjel, vôbec nebudem preháňať. Je pre mňa vzácny človek. Možno taký, aký sa v živote stretne len raz. Pomohla mi zachrániť vzťah, pomáha mi s výchovou detí, pomáha mi byť šťastnou v živote. Moja vďaka sa nedá ani slovami opísať. Prajem jej toľko dobra a milosti, ktoré ona rozdáva každý deň svojim klientom.

Ján M., 46 r.

Ani by som neveril, že dve sedenia hypnózy mi pomôžu zbaviť sa dlhoročnej závislosti od alkoholu. Dnes som už tri roky čistý. Ďakujem pani Ráchelovej, že mi pomohla znova sa zo života tešiť a nie ho prežívať.

Zuzka V., 35 r.

Keď som sa dostala vo svojom živote na samé dno a nevedela ako z neho vyjsť, do života mi prišla pani Renátka. Pomohla mi odraziť sa z dna, nájsť samu seba, pochopiť a odstrániť to, čo to spôsobovalo. Ďakujem je málo, čo môžem povedať.

Janka K., Nádej

Nádej som si pribalila na dovču a vôbec neľutujem, že som si pri čítaní neopálila krk. Oplatilo sa začítať. Veľa vecí sa mi vďaka nej opäť potvrdilo. Za mňa a moje indigové dieťatko obrovské ďakujem. Ste skvelá.

Nákupný košík