Aktuálne

Vážení záujemcovia,

 

AKTUÁLNE sme pre vás pripravili posledný krát HYPNOTERAPEUTICKÝ VÝCVIK/ KURZ v Bratislave. Do výcviku je možné prihlásiť sa i počas už prebiehajúcich modulov. Moduly sú na sebe obsahovo nezávislé. Ukončenie: október 2021. Viac v Menu- Kurzy. 

 

Radi by sme vám dali do popredia motivačno-psychologickú knižku NÁDEJ - od PhDr. Renáty Ráchelovej, kde v rámci svojej 16 ročnej praxe s hypnózou a poradenstvom popisuje k rôznym životným príbehom svojich klientov aj metódy, ako daný nežiadúci stav u človeka napraviť, akú samoliečbu alebo techniku zvoliť k skorému uzdraveniu alebo nájdeniu cesty. Nemenej zaujímavé sú aj výchovné pohľady rodičov voči svojim deťom; myšlienky pre fungovanie vlastnej sebareflexie, sebaúcty, sebavedomia a iné.

Nedávno sme pre vás pripravili aj jej anglickú verziu vo forme E-KNIHY pod názvom HOPE.

Kúpite cez www.pantarhei.sk, www.martinus.sk, alebo e-mail: rachelovar@lamedix.sk 

 

HYPNOTERAPEUTICKÁ A PORADENSKÁ ČINNOSŤ BOLI UKONČENÉ. MOMENTÁLNE NIE SÚ DOSTUPNÉ  ŽIADNE ĎAĽŠIE TERMÍNY.

 

Zaujímavosťou na našej stránke sú MOTIVAČNÉ TRIČKÁ s pozitívnym motivujúcim nápisom pre MUŽOV, aj ŽENY, vo všetkých veľkostiach i v rôznych farbách. 

 

Koncom roka 2021 vyjde nová kniha PhDr. Renáty Ráchelovej zameraná na VZŤAHY a FORMOVANIE VLASTNEJ OSOBNOSTI - opäť založená na dlhoročnej praxi, vhodných prístupoch a myšlienkach a silnom príbehu lásky.